14 Mart Sosyal Medya Facebook İnstagram Çöktü Mü ?

14 Mart Sosyal Medya Facebook İnstagram Çöktü Mü ?

Beyazgül GROUP ailesi olarak tarafımıza sorulan 14 mart günü sosyal medya çöktü mü, sosyal medya erişim sorunu, facebook giriş yapılamıyor, instagram giriş yapılamıyor, fotoğraf gönderilemiyor sorularının yanıtını sizlere vermek istedik. 14 Mart günü sosyal medya siteleri genel bir bakıma girmiştir. Erişimlerin kısıtlanması o yüzdendir. Genel bir problem olduğu için profil güncellemelerine izin vermeyen facebook, instagram ve whatsapp uygulamaları 15 Mart günü düzelecektir. 

Facebook.com 'dan aldığımız bilgi üzerine tüm profiller, sayfalar, gruplar ve marketplace alanları güncellemeye girmiştir. Herhangi bir içerik fotoğraf yüklenmesine izin verilmemektedir. Facebook ve instagram günümüzün en popüler sosyal medya programları olmasına rağmen mobil ve masaüstü bilgisayar üzerinden giriş yapılamamaktadır. Facebook giriş yapamıyorum , instagram giriş yapamıyorum, whatsapp fotoğraf gönderemiyorum sorularının esas yanıtı bizlerde yer almaktadır. Diğer haber sitelerinin bilgi vermemesi üzerine bizim tahminimiz tüm sosyal medyaların sunucularında bir problem olmasıdır. 

Sosyal medya platformları gün içerisinde güncellemelerini tamamlayarak bir kaç saat içerisinde sorunsuz şekilde aktifliğine devam edecektir.

DİĞER BLOG / DUYURU