2020 SEO Trendleri SEO Rehberi ve Backlink Kaynakları

2020 SEO Trendleri SEO Rehberi ve Backlink Kaynakları

Bildiğimiz üzere en çok kullanılan arama motoru GOOGLE 2020 yılındaki yapılacak güncellemeleri hazırlamakla meşgul. Çeşitli algoritmalar ve değişikliklerden dolayı 2019 yılında birçok seo hizmeti verilen websiteleriniz düşme yaşamıştır. Google artık tamamen kalite ve özgün içerik üreten websitelere değer vermektedir. 2020 yılında seo hizmetleri için çok geniş kapsamlı rehber hazırlamaktayız. Sizler için ücretsiz sunacağımız SEO Trendleri ve Yapılması Mutlaka Gereken İşlemleri sizler ile paylaşacağız.

2020 Google SEO Algoritması hakkında ilk aldığımız sinyaller özel yazılım ve tasarımlı web sitelerin daha hızlı yükselişe geçtiği. Blogger, wix, wordpress, joomla gibi hazır altyapılar belirli bir noktaya kadar yükselme sağlasada. Örneğin 2018 ve 2019 Seo Trendleri arasında özel yazılımların sıralamaları genellikle düşük fakat wordpress altyapı seo hizmeti ile birleştiğinde mükemmel sonuçlar alınabiliyordu kısa vadelerde. 2020 Yılında ise Google Seo konusunda özel yazılım, tasarım ve içerikler'e mühtiş derecede önem vermektedir. Google sıralamalarında sizlerde bunun farkına varabileceksiniz. Wordpress ve Blogger gibi altyapılar içinde özel içerikler üretmeye başladık. 2020 yılında bu altyapıya sahip sitelerinde sıralamalarda düşmesini engelleyip yükseltme sağlayabileceğiz. 

2020 Yılı SEO Rehberi ve Kaynakları Yazımız belirli aralıklarla güncellenmeye devam edecektir. Aldığımız ve deneyip onayladığımız bilgiler ışığında sizlerinde sıralamalarını yükseltebiliriz. Sizlerde websitemizi takip ederek en güncel seo trendlerini takip edebilirsiniz.

DİĞER BLOG / DUYURU