Haşere Kontrol Sistemleri

Haşere Kontrol Sistemleri

Beyazgül GROUP ailesi olarak trakya bölgesi ağırlıklı olarak haşereler ile mücadele de çözüm ortağınız olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Tüm Türkiye il ve ilçelerine ürün temini sağlamakta ve ülkemizin bazı bölgelerine bayilikler oluşturarak haşere kontrol hizmetini sizlerin ayağına getirmekteyiz.

Üstün ve kalıcı çözümler ürettiğimiz Haşere Kontrol Sistemleri ve ürünlerimiz ile sizlerde istenmeyen canlılardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Ürün Kategorilerimiz

1. Larvasit Mücadelesi

2. Uçkun Mücadalesi

3. Rezidüel Mücadelesi

4. Fare Mücadelesi

5. Kuş Mücadelesi

6. Market Ürünleri

olarak sınıflandırılmaktadır. Beyazgül GROUP olarak Halk sağlığı için Emülsiyon konsantre (EC), EW (Emülsiyon, Suda Yağ), SC (Süspansiyon Konsantre), MEC (Mikro Emülsiyon Konsantre) tipli böcek ilaçları, EC (Emülsiyon Konsantre) tipli Zirai mücadele ilaçları, ULV ve Sıcak sisteme ilaçlama makinalarının üreticisi ve ihracatçısıdır.

Diğer Ürün Gruplarımız

  1. İlaçlama Makinaları
  2. Tarımsal Mücadele İlaçları
  3. Kuş Kovucular

olarak sınıflandırılmaktadır.

Ürünlerimizin Etki Ettiği Bazı Canlılar ve Getirdikleri Hastalıklar Nelerdir ?

  • Tatarcık : Şark Çıbanı - Kala - Tatarcık Humması - Azar
  • Bit : Tifüs - Humma - İmpetigo
  • Pire : Veba - Tifüs - Deri İltihabı
  • Fare : Veba - Humma - Tifüs gibi birçok sağlığı olumsuz etkileyici hastalıklara sebep olmaktadırlar. Bu tür canlılar ile mücadelede ürünlerimiz %100 etkili olup sizlere sağlıklı yaşam alanları sunmaktadır.
Sizlerde haşere kovucu ve kontrol sistemlerimizi tercih ederek güvenilir bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ürünlerimiz tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargolarımız ile gönderilmektedir.

DİĞER BLOG / DUYURU