Profesyonel İçerik ve Makale Yazarlığı

Profesyonel İçerik ve Makale Yazarlığı

Makale yazarlığı 2015 yılından itibaren ülkemizde Freelancer olarak ve belirli kurumsal şirketler tarafından sağlanan bir hizmet olarak bilinmektedir. Beyazgül GROUP ailesi olarak profesyonel ekibimiz ve ekipmanımız ile sizlere SEO uyumlu, Google dostu, Sitenizin sıralamalarını yükseltecek sektörel içerikler sağlamaktayız.

Profesyonel Makale Yazarlığı Gerekli Mi ?

Makale yazarlığı dediğimiz de öncelikle birçok site sahibi birçok farklı sektörde hizmet verdiği için Örneğin : Alışveriş Siteleri ve Kişisel Blog gibi iki farklı alanda içeriklerini siteye yetiştirememektedir. Kopya içerik bilindiği üzere google gözünde olumsuz etki yaratmakta olup sitelerin sıralamalarınıda olumsuz etkilemektedir. Bu sırada şirketimizin üstün çalışanları devreye girerek sektörünüze özel en  özgün şekilde içerikler üretmekte olup sıralamalarınızı tekrar yükseltmeye çalışmaktadırlar. Seo dediğimiz kısımda burada devreye girmektedir. Son google güncellemesinden sonra backlink önemi azalmış olup özgün ve kaliteli içerikler sıralamaları etkilemektedir.

İçeriklerimizi Nasıl Hazırlıyoruz ?

Siparişleriniz bizlere ulaştığında sektörünüz hakkında çeşitli araştırmalar yaparak sektörün en ilgi çekecek anahtar kelimelerini çıkarıyoruz. Bu anahtar kelimeler üzerinden imla hataları olmadan ve okuyucuyu sitenizde daha uzun süre tutacak içerikler hazırlıyoruz. Anahtar kelimelerinizi makale içerisinde 2-3 veya dilediğiniz kadar geçirebiliyoruz. Sektörün en ilgi gören içerikleri haline getirip sayıya bağlı olarak belirli bir iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

Makale Satın Almak Pahalı Mı ?

Web sitenize içerik hazırlatmak pahalı bir hizmet değildir. Örneğin : 100 kelimelik bir makale 1.5 TL - 2 TL gibi rakamlardan ibarettir. Sitenizde ki işe yararlığı düşünülünce sizlerde tahmin edersiniz ki göz görmeyecek rakamlarda fiyatlar çıkmaktadır. Öncelik olarak düşünülmesi gereken mantık ; 

1- Makalenin işe yararlılığı

2- Makalenin ilgi görmesi

3- Makalenin müşterinin anlayacağı dilde yazılmış olması

4- Makalenin müşteriler tarafından ilgi çekici fotoğraflar ve videolar ile yapılmış olması

önemli detaylar arasındadır.


DİĞER BLOG / DUYURU