MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

Günümüzde sıklıkla kullanılan mobil telefon,tablet vb ürünler için özel olarak yapılan mobil uygulamalar bulunmaktadır. Bunlar kurumların, ürün ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine en hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmesi için en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtar haline gelmiştir. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşması ile birlikte mobil uygulamalarda sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasına girmiştir. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar rehberiniz oluyoruz. Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Tasarım Süreci Aşaması

Kurumsal kimliğiniz dikkate alınarak mobil uygulamanın arayüzü tasarlanır. Müşteri onayı ile sonraki aşamaya gönderilir.

Yazılım Süreci Aşaması

Onaylanan tasarım, yazılım ekibi tarafından uygulama arayüzü olarak kullanılır ve mobil yazılım geliştirmeleri yapılır. İşe göre native veya hybrid yapılar kullanılır.

Test Süreci Aşaması 

Hazırlanan uygulama test ortamına alınarak son kontroller yapılır. Burada farklı cihazlardan girişler yapılır ve farklı kullanıcı deneyimleri ile uygulama nihai haline getirilir ve yine müşterimizin onayına sunulur.

Yayınlanma Süreci Aşaması

Son onaydan sonra uygulama App Store ve Android Market'e yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Web sitesine gerekli download ve kurulum linkleri eklenir.

Firmamız tecrübeli ve alanında uzman kadrosuyla müşterilerin istekleri doğrultusunda, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek mobil uygulama yazılımları geliştirerek, GSM operatörünüzün ulaşabildiği her yerde 7/24 çalışabilen bir sistem sunmaktadır.

MOBİL UYGULAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ