Hazır Website Tasarım Paketleri

Hazır Website Tasarım Paketleri


Her geçen yıl internet üzerinden alışveriş ve rezervasyon işlemleri artmaktadır. Her ne işle uğraşıyorsanız mutlaka web sitenizin sizlere pozitif etkiler sağlayacağını sizlerde görebilirsiniz. Bir çok sektör içinse web tasarım hizmeti kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Web tasarım ajansı tarafından yapılan web sitelerini tercih ederek profesyonel şekilde hizmetlerinizi dijital ortama taşıyabilirsiniz. Öncelikle Ticaret sektörü ile uğraşan kişiler için sunduğumuz e-ticaret paketlerimiz ile bizi tercih edenlerin hem müşteri portföyü hem yıllık cirosu oldukça artmıştır. E-Ticaret siteleri gün geçtikçe hem potansiyel müşteriler hemde firma sahipleri için gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç haline gelmektedir. Dünya çapında ünlü firmalardan tutun sokak arasında ufak bir dükkan sahiplerine kadar tüm firma yetkilileri çalışma yükünü azaltmak amacı ile dijital platformları tercih etmektedir.

Elbette sizlerde dijital platformlarda " bir dükkan açmak " ya da " ofis açmak " istiyorsanız mutlaka bizler ile fikirlerinizi paylaşın sizlere en uygun dijital dükkanınızı kuralım. Web sitesi kurmaya karar verenler için web ajanslarının yaptığı yüksek boyutlarda ve site hızı yavaş olan siteleri tercih etmek yerine sektörünüze özel hazırladığımız PHP olarak kodlanmış modern ve responsive web tasarıma sahip yazılımlarımızı tercih edebilirsiniz. Google'ın gözünde değersiz olarak adlandırılan eski tip web sitelerini tercih etmek yerine hazır web sitesi tasarımları tercih edebilirsiniz. Bir çok kullancı tarafından sıklıkla tercih edilen hazır web sitesi yazılımları sektörünüze özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış olup, basit yönetim paneline sahiptir. Şık tasarım ile göz boyayan bu yazılımlar SEO uyumlu olup google'da ilk sıralara çıkmanıza olanak tanımaktadır. Ekstra olarak hizmetini sunduğumuz " Web Site Hızlandırma " paketimizi de ekleyerek google gözünde popüler websiteleri arasında yerinizi alabilirsiniz. Uzman kadromuz güncel arama motorlarının algoritmalarına uygun çalışmalar ile SEO Başlangıç Paketini websitenize uygulayarak arama motoru optimizasyonuna oldukça etki sağlamaktadır. 

Google dostu altyapı ve kodlamaya sahip hazır web sitelerimiz sayesinde arama sonuçlarında yaptığımız çalışmaların karşılığını daha hızlı ve etkili şekilde yükselmenize olanak sağlamaktadır. Hazır websitelerin size katkısı kolay kullanım, google dostu altyapı , kullanıcıya hitap etme, profesyonel hizmet, seo optimizasyonu, website hızı açısından önemlidir. 

Hazır Websitesi Paketleri Özellikleri Nelerdir ?


  • Otomatik Güncelleme : Tüm Websiteleri Otomatik Olarak En Güncel Sürümlere Güncellenir.
  • Günlük Yedekleme : Siteler Hergün Yedeklenir Bu Sayede Veri Kaybo Yaşanmaz.
  • Sunucu Koruması : Siteler Olası Bir Saldırıya Karşı Sürekli Koruma Altındadır.
  • Mobil ve SEO Uyumlu Tasarım : Tüm Hazır Websitelerimiz Mobil ve SEO Altyapısına Sahiptir.
  • Sınırsız E-Posta Adresi : İstediğiniz Kadar Domain Uzantılı E-Posta Adresi Oluşturun.
  • 3 Ay Ücretsiz Destek : Ekibimize 7/24 Ulaşım Sağlayabilirsiniz.
  • Optimize Edilmiş Yazılım : Sunucularımıza Kurulan Tüm Yazılımlar Hız Açısından Optimize Edilmektedir.
  • Cloudflare Entegrasyonu : İçerik Önbellekleyicisi ve Zararlı Yazılımlara Karşı Hazır Websitenizi Koruma Altına Alıyoruz.
  • Dinamik ve Basit Yönetim Paneli : Tüm Hazır Websiteleri Kendine Özgü Yönetim Paneline Sahiptir.
Hazır websitesi şablonları ile işletmeniz için şık ve profesyonel bir websitesi açmak çok kolay. Tamemen özelleştirilebilir ve yönetim paneline sahip 100'lerde şablon arasından seçiminizi yapıp firmanız ve hizmetlerinizi dijital platformlarda sergilemeye başlayın.

DİĞER BLOG / DUYURU